KNIHY A POVÍDKY

GOLEMS FLUCH

GOLEMS FLUCH

Die Novelle Golems Fluch erreichte das Finale des literarischen Wettbewerbs Daidalos und wurde im April 2018 in der Science Fiction & Fantasy Zeitschrift XB-1 publiziert.

AMAZON.DE

Auf der Flucht vor seiner Vergangenheit versteckt sich der ehemalige Elitesoldat Prokop Samsa in der Einöde des Böhmerwalds, mitten in den tiefen Wäldern und düsteren Sümpfen. Eines Tages nimmt sein Leben eine unerwartete Wendung, als er im Sumpf eine unheimliche Gestalt verfolgt und dabei in eine Lehmgrube stürzt. Ein tödlicher Horror bricht über ihn herein. Er kämpft um das nackte Überleben. Bald merkt er, dass er sich mit einer schnell fortschreitenden Krankheit infiziert hat und dass sein Körper sich allmählich verwandelt. Ein Wettlauf gegen die Zeit beginnt … Kann Prokop die Verwandlung aufhalten? Wie weit würde er gehen, um Menschen vor der Seuche zu schützen? Haben sie überhaupt eine Chance?

GOLEMOVA KLETBA

vyšla v dubnovém čísle Science Fiction & Fantasy časopisu XB-1 s ilustracemi pana Karla Zemana. Obsah XB-1 4/2018

29684239_2050147528598942_8814892780446711432_n

KLETBA KRVE

Fantasy pro mladé dospělé

Dospívající Karel nikdy nepocítil strach. Po svém dědovi zdědil vášeň pro hledání pokladů. Jedné noci vyrazí se svým mladším bratrem na nebezpečnou výpravu do znojemského podzemí. Tím uvede do pohybu události, které navždy změní jeho život. Karla pronásledují zlé sny a opakující se amnézie. Po čase navštěvuje soukromou internátní školu. Společně se svými přáteli pátrá Karel po zmizelých studentech, přitom zjistí pečlivě střežené tajemství školy a narazí na utajený svět, který se skrývá za diplomatickou imunitou vzdělávací organizace. Karel pomáhá chránit osazenstvo školy a dostane druhou šanci, aby napravil, co před lety způsobil. Vyřeší záhadu bludiště i zmizelých premiantů?

02 KLETBA KRVE obálka 26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Palmknihy

ALZA.CZ

eReading

ebux.cz

ibux.sk

KOSMAS

Google play

Google Books

Martinus.sk

ROVNOVÁHA ŽIVOTA

Román

Hana Klímová je půvabná mladá žena, která se zamiluje do obdivuhodného muže. Připomíná to příběh upředený z mnoha odstínů fantazie, na nichž je založen úspěch nejedné pohádky. Jen kdyby nebylo té zpropadené nemoci, starostí o postiženou tříletou dcerku, žárlivého tatínka, bláznivé sestry, báječně ulítlé kamarádky do deště, inteligentní bejvalky coby zmije jedovaté, homosexuálního bratra psychologa a jeho téměř nezletilého milence. Tento román je plný zvratů a lásky ve všech jejích podobách. Jako dobře namíchaný koktejl na bázi nečekaných vzestupů a pádů vytváří perlivou příchuť skutečně pestrého života. A život sám získává titul barmana roku.

oblalka-01-rovnovaha-zivota-02

Kosmas

Palmknihy

Alza

eReading

Ebux cz

Martinus.cz

Martinus.sk

iBux sk

ExtraReader.cz

ExtraReader.sk

Samsung Ráj knih cz

Samsung Raj kníh sk

Google Play

Books Google